شرکت دانش بنیان سامان 

شرکت سازه‌های اطلاعاتی و ارتباطی سامان با تجربه 6 ساله از سال 1390 فعالیت رسمی خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزار آغاز کرده است. فعالیت‌های ابتدایی شرکت سامان با محوریت تولید نرم افزارهای تخصصی پایه گذاری شدند، غلبه بر چالش‌های تخصصی و پیچیده از عناصر نهادینه شرکت به شمار‍ می‌آید. ارتباط مفید با کسب و کارها در راستای استانداردسازی فرآیندها و بکارگیری فناوری در بطن صنایع منجر به ارائه راهکارهای کاربردی، یکپارچه و ایمن شده است. شرکت سامان علی‌رغم تجربه‌ی موفق در ارائه راهکارهای فناورانه تخصصی، در زمینه تولید نرم افزارهای عمومی فعالیتی انجام نداده است. حفظ و ارتقای کیفیت نرم افزارهای تخصصی از جمله اولویت‌های اصلی شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان می‌باشد.

شرکت سامان با شناسایی تنگناهای سازمانی و ارائه راهکارهای هوشمند در راستای رفع آنها و افزایش کارایی و بهره‌وری سازمان اقدام به طرح‌ریزی و پیاده‌سازی نرم افزارها نموده است. طیف وسیعی از ارگان‌های دولتی و شرکت‌های ‌خصوصی در بین مشتریان شرکت سازه‌های اطلاعاتی و ارتباطی سامان خودنمایی می‌کنند. ارتباط مفید و مستمر با کسب و کارها و ارگان‌های دولتی باعث ایجاد بازبینی‌های کارآمد در محصولات تولیدی این شرکت شده است.
رویکرد اولیه شرکت سامان با محوریت استیلای چالش‌های تخصصی، منجر به خلق روحیه عملگرایی و جنگنده‌ای در کالبد شرکت شده است. پرورش و حمایت نیروی تخصصی و ایجاد شبکه‌ای پویا از منابع انسانی، به خودی خود اعتماد به نفس گسترش فعالیت و تولیدات نرم افزاری تخصصی را در شرکت پرورش می‌دهد.

تولید راهکارهای نرم افزاری شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان 

طراحی سیستم‌های مالی و حسابداری

1384

نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا نسخه اولیه ماشین آلات 

1386

نرم افزار عوارض کسب و پیشه شهرداری 

1388

نرم افزار مدیریت میادین میوه و تره بار و مشاغل شهری 

1389

نرم افزار بایگانی اسناد و مدارک

1390

نرم افزار وصول عوارض تابلو شهرداری

1390

نرم افزار وصول مطالبات ماده 100 شهرداری

1392

نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات آلکا تحت وب 

1393

نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا نسخه ماشین آلات معدن

1395

نرم افزار مدیریت نیروهای گشت و نگهبانی پاسبان

1399

نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا نسخه کشت و صنعت‌ها

1400

نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا نسخه تجهیزات خط تولید

1400

نرم افزار نگهداری و تعمیرات آلکا نسخه لجستیک

1401
فروش نرم افزار
فروش نرم افزار

فروش نرم افزارهای تخصصی 

از جمله راهکارهای نرم افزاری ما می توان به نرم افزارهای مدیریت ماشین آلات ، مدیریت عوارض شهرداری ها ، کنترل گشت و نگهبانی ، فروشگاههای الکترونیکی ، موتورهای جستجو و ... اشاره نمود.

خدمات نرم افزاری
خدمات نرم افزاری

خدمات پس از فروش سامان

از جمله خدمات پس از فروش ما می توان به ارائه نگارش جدید راهکارهای نرم‌افزاری سامان ، آموزش حضوری یا آنلاین ، رفع مشکلات احتمالی کاربران و ... اشاره نمود.


طراحی نرم افزارهای سفارشی

شرکت سامان با کادری مجرب در زمینۀ تحلیل، برنامه نویسی، پیاده‌سازی انواع نرم افزارهای مشاغل و صنایع ، تولید نرم افزارهای سفارشی اختصاصی به سفارش مشتری، آمادۀ ارائه خدمات مشاوره و اجرا می باشد.

فروشگاه اینترنتی
فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای 

سامان با ارائه خدمات کامل و حرفه ای توانسته تمام نیازهای فروشگاه اینترنتی پیشرفته را پوشش دهد و این امکان را به مشتریان می دهد تا صفر تا صد فروشگاه آنلاین خود را به آسانی راه اندازی کنند.

تماس با ما