خدمات شرکت سامان

راه‌های ارتباطی جهت دریافت خدمات پشتیبانی

برخی از خدمات پشتیبانی شامل آموزش، رفع اشکال کاربری، رفع خطای نرم افزاری و …

تماس تلفنی

خدمات پشتیبانی تلفنی نرم افزارها در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها تا ساعت 13 ارائه می‌گردد.

ارسال تیکت 

ارتباط شبانه‌روزی و بدون نیاز به تماس تلفنی با سامانه تیکتینگ امکان‌پذیر است. نتیجه تیکت‌ها را از طریق سامانه تیکتیگ و ایمیل ارسال می‌گردد.

پشتیبانی آنلاین

خدمات پشتیبانی آنلاین چنانچه زیرساخت لازم فراهم نباشد، تیم پشتیبانی از طریق نرم افزارهای ریموت مشکلات را بررسی و رفع می‌کنند.

پشتیبانی حضوری

در صورتی که مشتریان محترم درخواست حضور تیم پشتیبانی نرم افزار در سازمان خود را داشته باشند، این مورد در قرارداد پیش‌بینی شده و قابل ارائه می‌باشد.

خدمات پس از فروش 

خدمات پشتیبانی نرم افزارها

کلیه محصولات نرم افزاری شرکت سامان دارای 6 ماه پشتیبانی رایگان می‌باشند.

لیست خدمات پشتیبانی 

  • بخش آموزش اولیه محصولات نرم افزاری
  • نظارت بر روند ایمپورت اطلاعات
  • دسترسی به سامانه Help (سامانه خودآموز)
  • ارائه آخرین نگارش نرم افزارها
  • رفع اشکال و ارائه آموزش‌های تکمیلی
  • آموزش حضوری (اعزام کارشناسان جهت آموزش)
  • ایمپورت و کانورت اطلاعات با توجه به درخواست مشتریان
  • مشاوره ویژه (جهت بهره‌برداری بهینه از نرم افزارها)
  • پشتیبان گیری سورس نرم افزار (درصورت درخواست مشتریان)

شروع فرآیند پشتیبانی 

انعقاد قرارداد و خرید نرم افزار نقطه شروع خدمات پشتیبانی نرم افزار می‌باشد. بلافاصله بعد از نصب و راه‌اندازی نرم افزار “خدمات پشتیبانی رایگان” به مدت 6 ماه فعال می‌شود. در طول مدت 6 ماه خدمات رایگان با توجه به درخواست مشتریان محترم ارائه می‌گردد. نوع خدمات پشتیبانی (تلفنی، آنلاین، تیکت یا حضوری) به انتخاب خود مشتری بوده و با توجه به قرارداد به مرحله اجرایی منتقل می‌شود.

پس از 6 ماه خدمات رایگان این امکان وجود دارد که مشتری با توجه به نیاز کاربران، پشتیبانی را بصورت یکساله یا 6 ماهه تمدید کند. شرایط تمدید پشتیبانی نرم افزار را از کارشناسان ما بخواهید.

لیست خدمات پس از فروش 

تیم پشتیبانی شرکت سامان

از وظایف تعریف شده در واحد پشتیبانی شرکت سامان، پیگیری دوره‌ای از روند اجرایی در سازمان‌ها می‌باشد. 

مشاوره تامین سخت افزار 

یکی از ملزومات نصب و بهره‌برداری از نرم افزار در سازمان‌‍ها وجود بستر سخت افزاری (سرور) و ارتباطات شبکه‌ای است. جهت تسهیل فرایند نصب نرم افزار اطلاعات لازم در قالب مشاوره به سازمان‌ها ارائه می‌گردد.

نصب نرم افزارها

آماده سازی سرور در سازمان پیش‌زمینه نصب نرم افزار را فراهم می‌آورد. بعد از آماده سازی و بررسی سرور، نرم افزار توسط تیم پشتیبانی شرکت سامان نصب خواهد شد و پس از تست تحویل سازمان می‌گردد.

ایمپورت و کانورت اطلاعات

اطلاعات موجود در نرم افزارهای قبلی و فایل اکسل بعد از بررسی کارشناسان فنی، طبق موارد ذکر شده در قرارداد جهت بهره‌برداری بهینه از نرم افزار به پایگاه داده جدید منتقل می‌شوند.

پیگیری تیم پشتیبانی

یکی از وظایف اصلی تیم پشتیبانی در شرکت سامان، پیگیری بهره‌برداری اصولی از نرم افزارها است. پیگیری امور و ارائه توصیه های کارشناسی جهت بهره برداری حداکثری از نرم افزارهای شرکت سامان

بازدید دوره‌ای

پس از نصب و راه اندازی کامل نرم افزارها، کارشناسان بخش پشتیبانی بصورت روتین و دروه‌ای با کاربران نرم افزار در ارتباط خواهند بود. بازدید دوره‌ای از روند اجرایی نرم افزار از طریق نرم افزارهای ریموت و با هماهنگی قبلی صورت می‌پذیرد.

تماس بی واسطه

تیم پشتیبانی شرکت سامان با بهره‌گیری از تمام امکانات ارتباطی موجود به ارائه خدمات می‌پردازند. تماس تلفنی، فضای مجازی، ارتباط ریموت و … راه های ارتباطی با مشتریان محترم می‌باشند. 

خدمات پشتیبانی نرم افزار

ارائه خدمات پشتیبانی و رفع مشکلات در مسیر بهره‌برداری از محصولات نرم افزاری یکی از الزامات فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات است. ایجاد بستر مناسب جهت استفاده بهینه از محصولات و راهکارهای نرم افزاری به کمک تیم‌های مجرب، قدم اول در پشتیبانی محصولات به شمار می‌آید. آموزش گام به گام بهره برداری از محصولات نرم افزاری، رفع ابهامات، سوالات و نظارت بر ایمپورت اطلاعات از وظایف تعریف شده بخش خدمات پس از فروش شرکت سامان می‌باشند. همچنین اطلاع رسانی در خصوص به‌روزرسانی‌های (آپدیت‌های) جدید محصولات در افزایش کارایی و امنیت نرم افزارها جزء وظایف بخش پشتیبانی محسوب می‌شود.

پشتیبانی نرم افزارهای شرکت سامان
پشتیبانی نرم افزارهای شرکت سامان
خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش
آموزش نرم افزار

سامانه Help نرم افزار

سامانه Help  شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان، بصورت اختصاصی جهت رفع اشکال کاربران نرم افزارها طراحی و ارائه می‌شود. این سامانه شامل ویدئوهای برای آموزش گام به گام نرم افزارها و همچنین پاسخ سوالات پرتکرار کاربران می‌باشد. 

 سفارش سازی نرم افزار 

توسعه نرم افزارها یکی از الزامات فعلالیت در این حوزه است، لذا این امکان وجود دارد با تا حد امکان قابلیت‌های مورد نیاز کاربران و سازمان‌ها در نرم افزارها ایجاد و پیاده‌سازی شود.

 ارائه آخرین نگارش 

هر نرم افزار با توجه به نیاز کاربران و پیشرفت تکنولوژی بطور مستمر به روز رسانی می‌گردد، اطلاع رسانی و ارائه نگارش های جدید به مشتریان جزء وظایف تیم پشتیبانی شرکت سامان است. 

نرم افزارهای شرکت سامان را به رایگان دریافت و بررسی نمایید.

اصلی‌ترین فرآیند در مبحث پشتیبانی نرم افزارها آموزش گام به گام نرم افزار است که بنا به درخواست مشتریان می‌تواند بصورت حضوری یا غیر حضوری (آنلاین) ارائه گردد. نوع آموزش با توجه به توان کاربران و شرایط خاص هر مجموعه توسط آن مجموعه انتخاب می‌شود، هر یک از محصولات نرم افزاری عرضه شده در شرکت سامان، با توجه به وسعت و پیچیدگی نرم افزار ساعات مشخصی آموزش آنلاین یا حضوری در قالب پشتیبانی نرم افزار دارند.

روش عرضه خدمات پشتیبانی به هر مجموعه بعد از مشاوره و تحلیل نیاز آنها توسط کارشناسان شرکت سامان و توان مالی مجموعه انتخاب خواهد شد و بسته‌های عرضه شده در قالب پشتیبانی نرم افزار منعطف و پویا ارائه می‌گردند.

اعضای تیم پشتیبانی نرم افزارها با توجه به حوزه تخصصی نرم افزار مربوطه انتخاب می‌شوند، به همین دلیل ضمن انجام وظایفِ از پیش تعیین شده، در صورت تمایل مشتریان پیشنهادات کارآمدی در جهت بهره‌بردای بهینه از نرم افزار را نیز ارائه می‌دهند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص شرایط پشتیبانی حضوری و آنلاین نرم افزارها با شرکت سامان ارتباط برقرار کنید.

تماس با ما