خدمات شرکت سامان

قالب‌های آموزش نرم افزار 

online-learning-min

آموزش الکترونیک

آموزش غیرحضوری(آنلاین)

آموزش غیرحضوری نرم‌افزارها

آموزش غیرحضوری نرم افزارهای شرکت سامان از پرطرفدارترین آموزش‌ها در بین کاربران است. آموزش مجازی پکیج کامل آموزش و رفع اشکال کاربران را شامل می‌شود که مراحل آموزش قدم به قدم طی شده و نظارت بر ایمپورت اطلاعات در این نوع آموزش باعث سرعت بخشیدن در راه اندازی نرم افزار خواهد شد. آموزش مجازی در یکی از بسترهای انتخابی کاربران برگزار خواهد شد، یکی از نقاط قوت این آموزش، آموزش شخص محور آن است، مسلما توانایی کاربران در یادگیری و بهره‌برداری از نرم افزار یکسان نمی‌باشد. در واقع اگر بخواهیمساده سازی کنیم باید بگوییم که این آموزش بصورت خصوصی برگزار می‌شود و کاربران می‌توانند ویدئوی جلسات آموزش را ذخیره کنند و در آینده بخش‌های مورد نیاز را مجددا مشاهده نمایند.

face-to-face-training-min

آموزش حضوری

آموزش در محل مشتریان

آموزش حضوری نرم‌افزارها

آموزش حضوری نرم افزار می‌تواند در برخی از نرم افزارهای سامان موثرتر باشد، این آموزش طبق قرارداد و درخواست مشتری در محل مشتری و بصورت حضوری برگزار می‌گردد. شرایط برگزاری این آموزش با توجه به پیچیدگی نرم افزار خریداری شده متفاوت خواهد بود، در حالت کلی بعد از نصب و راه‌اندازی نرم افزار ساعات مشخصی آموزش حضوری برای کاربران مجموعه برگزار خواهد شد. کاربران می‌توانند جلسات برگزار شده را بصورت ویدئویی ضبط و در صورت نیاز از این آموزش‌ها استفاده نمایند. 

self-taught-min

خودآموز

سامانه آموزشی (Help)

سامانه Help نرم افزارها

سامانه Help یک ابزار کمک آموزشی و مکمل آموزش حضوری و مجازی است. این سامانه که در اختیار کاربران نرم افزار قرار می‌گیرد شامل؛ سرفصل‌های آموزشی نرم افزارها می‌باشد که در قالب متن و ویدئو آماده شده است.

آموزش نرم افزار شامل:

 • آموزش کامل نرم افزارآموزش حضوری یا غیرحضوری (آنلاین)
 • نظارت بر ایمپورت اطلاعات
 • رفع خطاهای کاربری
 • تعامل سازنده جهت بهره‌برداری بهینه
 • ارتباط تلفنی و سامانه تیکتینگ
 • سامانه Help نرم افزارها مستندات و راهنمای آموزش
 • ویدئوهای آموزشی (خود آموز)

پیش نیاز کاربران برای آموزش نرم افزار

کاربران جهت استفاده از نرم افزار بایستی اطلاعات پایه‌ای از محیط windows و نرم افزارهای office داشته باشند. از طرفی به دلیل اینکه نرم افزارهای شرکت سامان اغلب تخصصی هستند و با توجه به نیاز سازمان‌ها طراحی و توسعه یافته‌اند، بهتر است؛ کاربران حتی الامکان اشراف کامل بر روند اجرای فراِیندها و فعالیت‌های مربوطه را داشته باشند. 

آموزش نرم افزارها

 آموزش رایگان نرم افزارهای شرکت سامان 

آموزش نرم افزارها مهمترین بخش از پشتیبانی نرم افزار به شمار می‌آید، که بنا به درخواست مشتریان می‌تواند بصورت حضوری یا غیر حضوری (آنلاین) ارائه گردد. نوع آموزش با توجه به توان کاربران و شرایط خاص هر مجموعه توسط آن مجموعه انتخاب می‌شود، هر یک از محصولات نرم افزاری عرضه شده در شرکت سامان، با توجه به وسعت و پیچیدگی نرم افزار ساعات مشخصی آموزش آنلاین یا حضوری در قالب پشتیبانی نرم افزار دارند.

آموزش نرم افزارها
روش آموزش نرم افزار به هر مجموعه بعد از مشاوره و تحلیل نیاز آنها توسط کارشناسان شرکت سامان و توان مالی مجموعه انتخاب خواهد شد، بسته‌های آموزشی عرضه شده در قالب پشتیبانی نرم افزار منعطف و پویا ارائه می‌گردند.  تمامی آموزش‌های نرم افزار در شرکت سامان به کاربر یا نماینده معرفی شده از طرف مشتری ارائه می‌گردد. لازم به ذکر است که آموزش نرم افزارها در قالب پشتیبانی شش ماهه نرم افزار می‌باشند و مشتری طی شش ماه، از بابت آموزش هزینه‌ای پرداخت نخواهد کرد. آموزش، رفع اشکال، رفع خطای کاربری و نرم افزاری در طول مدت شش ماهه پشتیبانی رایگان هستند.

نظارت بر استقرار نرم افزار در سازمان

پس از آموزشِ کاربران، نظارت بر استقرار اصولی نرم افزار و عملکرد صحیح کاربران به منظور بهره‌برداری بهینه از نرم افزار قدم بعدی در بین خدمات پشتیبانی می‌باشد. در واقع بعد از نصب نرم افزار و آموزش کاربران برای صحت سنجی ایمپورت اطلاعات و پایش وضعیت کاربران باید نظارت مستمر بر عملکرد نرم افزار و کاربر صورت پذیرد.

 • تماس تلفنی در ساعات کاری شرکتشنبه تا چهارشنبه از 8 صبح الی 17 - پنجشنبه تا ساعت 13
 • درخواست خدمات از طریق سامانه تیکتینگ
 • ارتباط الکترونیکی (فضای مجازی)
 • رفع خطا از طریق نرم افزارهای ریموت
 • حضور کارشناسان در محل سازمان جهت رفع خطا

تماس با ما