طراحی سایت تخصصی و فروشگاهی حرفه‌ای

 

کسب و کار خود را با تکنولوژی روز دنیا در بستر اینترنت ارائه نمایید.

شرکت سازه‌های اطلاعاتی و ارتباطی سامان در کنار فعالیت تخصصی در زمینه طراحی نرم افزارهای، همواره بخشی از منابع شرکت را برای طراحی وب سایت‌های حرفه‌ای صرف کرده است. خدمات طراحی وب سایت‌های فروشگاهی و حرفه‌ای همواره جزء سبد محصولات نرم افزاری سامان بوده‌اند، طراحی وب سایت‌ با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با تلفیق خلاقیت و هنر گرافیکی، تیم طراحی سایت شرکت سامان را تبدیل به متخصصین حرفه‌ای در این زمینه کرده است.

قواعد طراحی سایت، بهینه سازی و سئو و امنیت سایت بطور کامل رعایت و اجرا می‌شوند. پروژهای طراحی سایت پس از تایید اولیه کارفرما از نقطه نظر بهینه بودن و امنیت مورد بازبینی بخش کنترل کیفیت شرکت سامان قرار می‌گیرند و کلیه جوانب امر مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

طراحی سایت
طراحی سایت با تکنولوژی روز دنیا

 استفاده از زبان های برنامه نویسی قدرتمند و بروز 

طراحی سایت تمام سفارشی، بدون محدودیت و با بالاترین کیفیت

 کسب و کارتان را رسمی و شکیل به مشتریان معرفی کنید 

دیدگاه مشتریان نسبت به کسب و کار شما مثبت و روشن خواهد شد. 

اصول بهینه سازی وب سایت

 رعایت اصول بهینه سازی وب سایت  

دیدگاه مشتریان نسبت به کسب و کار شما مثبت و روشن خواهد شد. 

رابط کاربری زیبای سایت

 احترام به مشتریان با رابط کاربری زیبا  

جلب نظر مشتری با استفاده از طراحی زیبا و اصولی

ضمانت امنیت وب سایت

 بالاترین امنیت در وب سایت 

تضمین امنیت بالا در بستر اینترنت

ارائه پنل مدیریت محتوا

 ارائه سورس کد و پنل مدیریت محتوای وب سایت 

تضمین امنیت بالا در بستز اینترنت

کسب و کار خود را حرفه‌ای به مخاطبان معرفی کنید 

مراحل طراحی سایت

طراحی رابط کاربری

طراح گرافیک، قالب گرافیکی سایت را با توجه به نیاز و خواسته مشتری طراحی خواهد کرد، طرح بصری اولیه آماده و در مسیر توسعه وب‌سایت بهینه خواهد شد.

کدنویسی و بخش فنی

تیم برنامه نویسی وب‌سایت را با استفاده از تکنولوژی بروز و قدرتمند متناسب با نیاز مشتریان پیاده سازی می‌کنند.

ارائه اولیه سایت

در این مرحله جهت هماهنگی بیشتر، وب‌سایت با هدف رفع خطا و اعمال نظر کارفرما بطور خصوصی منتشر می‌شود و کارفرما اصلاحات لازم را مطرح می‌کند.

ارائه نسخه نهایی

در این مرحله پس از توافق نهایی وب‌سایت از نظر امنیت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و پس از آموزش نماینده کارفرما، پنل مدیریت محتوا به کارفرما تحویل داده می‌شود.

پشتیبانی و آموزش

کلیه وب سایت‎‌های طراحی شده در شرکت سامان 6 ماه پشتیبانی رایگان دارند، در طول مدت زمان پشتیبانی به روزرسانی‌ها و رفع خطاها سریعا توسط تیم پشتیبانی انجام می‌شود. در قالب خدمات پشتیبانی محصول، جهت استفاده از وب سایت آموزش‌های لازم برای بهره‌برداری از سایت به نماینده کارفرما ارائه می‌گردد.

اصولا هر کسب و کار فعال به یک وب سایت اینترنتی نیاز دارد، وب سایت بهترین و دردسترس ترین راه جهت معرفی محصول، خدمات، حرفه و …. در دنیای امروز است. تفاوت بسیار زیادی بین وب سایت حرفه ای و غیر حرفه ای وجود دارد، می‌توان گفت که یک سایت حرفه‌ای زمانی میسر خواهد شد که سایت ارائه شده در زمینه برنامه نویسی، طراحی، پشتیبانی و ارائه خدمات بصورت لحظه‌ای عمل کند و پاسخ به نیاز مخاطبان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *