راهکارهای نرم افزاری شرکت سامان

مجموعه نرم افزارهای اختصاصی شهرداری ها

مجموعه نرم افزاری که شرکت سازه‌های اطلاعاتی و ارتباطی سامان بصورت اختصاصی و به درخواست شهرداری ها طراحی و ارائه گردیده است را در این قیمت مشاهده می‌کنید. شرکت سامان با توجه به روند اجرایی و درخواست شهرداری مجوعه کامل نرم افزاری را عرضه نموده است. با تجربه‌ای که در مسیر طراحی تا راه‌اندازی کامل نرم افزارهای شهرداری ها کسب نموده‌ایم، این اطمینان خاطر را به شهرداری‌ها می‌دهیم که نرم افزارهای شرکت سامان قابلیت سفارش سازی و توسعه با توجه به درخواست شما را دارند. همچنین شرکت سامان این قابلیت را دارد که با تجزیه و تحلیل روند سنتی فعلی، راهکارهای فناورانه جهت هوشمندسازی فرآیندهای اداری و غیره را ارائه نماید. 

نرم افزار وصول عوارض تابلو

نرم افزار عوارض تابلوهای شهری با هدف مدیریت سیستماتیک تابلوهای شهری و ساماندهی درآمد حاصل از این عوارض طراحی و پیاده سازی گردید.این نرم افزار در جهت تحقق هرچه بیشتر شعار هوشمند سازی شهری و کاهش سفرهای داخل شهری گام برمی‌دارد. ثبت و مدیریت انواع تابلو در سیستم و مشخص نمودن ردیف بلوک تابلو (یا ردیف عرصه) به مدیریت بهینه تابلوهای شهری کمک می‌نماید.

روند اجاره بیلبوردها و سازه‌های تبلیغاتی در شهرداری های مختلف، متفاوت است، شرکت سامان پس از اعلام نیاز چند شهرداری، پس از تجزیه و تحلیل دقیق این فرآیند اقدام به تولید و ارائه نرم افزار مدیریت بیلبوردهای شهری نمود. نرم افزار مدیریت بیلبوردهای تبلیغاتی مانند سایر محصولات نرم افزاری شرکت سامان با موفقیت در چند شهرداری بزرگ کشور نصب و راه‌اندازی گردید.

نرم افزار تعمیر و نگهداری آلکا مدیریت نت ماشین آلات و تجهیزات را فراهم کرده است. این نرم افزار علاوه بر برطرف نمودن نیازهای پایه‌ای حوزه نت، با توجه به نیاز صنایع و سازمان‌ها توسعه یافته است. نرم افزار cmms آلکا رسالت اصلی خود را در پوشش حداکثری نیاز کاربران نت یافته است، از این رو همواره ماژول‌ها و قابلیت‌های جدیدی را در جهت پوشش این نیازها ارائه کرده است.  صنایع و سازمان‌ها با توجه به نوع ماشین آلات، کارکرد و اهداف اصلی سازمان انتظارات متفاوتی از نرم افزار cmms دارند، اجابت تمام خواسته‌های (مرتبط با حوزه نت) صنایع و سازمان‌ها به کمک تیم فنی نرم افزار نت آلکا و مشاوران مهندسی صنایع شرکت سامان امکان‌پذیر است.

میادین میوه و تره بار یکی از منابع درآمدی در شهرداری‌ها به شمار می‌آیند، با وجود توسعه وسعت شهر لزوم ایجاد و مدیریت این میادین ملموس‌تر می‌شود. با توجه به تعداد غرفه‌ها و کیوسک‌های هر میدان مدیریت واگذاری، اجاره، شارژ و … دشوارتر خواهد شد. متقاضیان فعالیت در این مکان‌ها باید قراردادهای سالانه با شهرداری منعقد نمایند، فرآیند ثبت درخواست تا عقد قرارداد واگذاری غرفه شامل مراحل متعددی است. در جهت تسهیل و مکانیزاسیون مراحل واگذاری این اماکن، سامانه جامع مدیریت میادین و مشاغل شهری را طراحی نموده‌ایم. پس از تحلیل و آنالیز جنبه‌ها مختلف فرآیند مدیریت میادین این سامانه را در سه بخش طراحی و ارائه شد.

فرآیند اخذ عوارض کسب و پیشه شامل مراحل متعدد اداری و مالی می‌باشد، نرم افزار وصول عوارض کسب و پیشه، امکان خودکارسازی این فرآیندها را فراهم نموده و در جهت تسهیل و روان‌سازی فرآیندها توسعه یافته است. نرم افزار عوارض کسب و پیشه با هدف کاهش رفت و آمد ارباب رجوع به اداره درآمدها و سایر سازمان‌های شهرداری ها طراحی شده است. همچنین شرکت سامان اعلام آمادگی می‌کند که، قادر است؛ این نرم افزار را در جهت وصول تمامی عوارض مربوط به کسب و کارها توسعه دهد. قابلیت فرمول نویسی این نرم افزار، امکان محاسبه عوارض کسب و پیشه را بطور دقیق و در زمانی کوتاه فراهم نموده همچنین افزایش بازدهی و تسریع در تکمیل فرایندهای اداری و مالی را به ارمغان می‌آورد.

نرم افزار عوارض پسماند یک نرم افزار جانبی در راستای تکمیل نرم افزار عوارض کسب و پیشه می‌باشد. با ادغام نرم افزارهای عوارض پسماند و عوارض کسب و پیشه یک سامانه جامع را برای وصول عوارض تجمیعی و افزایش درآمدهای شهرداری‌ ارائه نموده‌ایم. نرم افزار عوارض پسماند قابلیت محاسبه دقیق عوارض پسماندِ هر کسب و کار را دارد، سیستم فرمول نویسی داینامیک این نرم افزار امکان ایجاد انواع عوارض را با توجه به نیاز شهرداری‌ها فراهم کرده است. نرم افزارهای شرکت سامان که بطور اختصاصی جهت برآورد خواسته‌های سازمان‌های شهرداری ارائه شده‌اند، جنبه‌های مختلف فرآیندهای اداری را دربرمی‌گیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *