حضور شرکت دانش بنیان سامان در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک

حضور شرکت سامان در هفتمین نمایشگاه حمل‌و نقل و لجستیک کشور

هفتمین نمایشگاه حمل‌و نقل و لجستیک کشور با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت وزارت راه و شهرسازی و صندوق نوآوری و شکوفایی اتحادیه‌ها از تاریخ ۲۷ لغایت ۲۹ آذرماه سال جاری در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار گردید.
شرکت دانش بنیان سامان از طریق صندوق نوآوری و شکوفایی اتحادیه‌ها با هدف نمایش دستاوردهای نوین در این نمایشگاه حضور به عمل رسانید. نرم افزار نگهداری و تعمیر آلکا یکی از محصولات دانش بنیانی سامان در 5 نسخه اختصاصی طراحی و توسعه یافته است. نسخه اختصاصی ناوگان حمل و نقل و لجستیک این نرم افزار در سال 1400 طراحی و توسعه یافته است. هدف از تفکیک نسخ نرم افزار بر اساس صنایع مختلف این است که نرم افزار آلکا بتواند نیازهای متعدد هر صنعت را بصورت اصولی برطرف نماید.

  • تاریخ برگزاری: 1402/09/27 لغایت 1402/09/29
  • محل برگزاری: تهران مصلای امام خمینی (ره)
حضور در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک

این نمایشگاه در زمینی به وسعت بیش از ۱۶ هزار متر مربع با مشارکت بیش از ۸۵ شرکت دانش بنیان و استارتاپ و نمایندگان خارجی که نسبت به دوره‌های گذشته بی‌سابقه است، برگزار شد. رونمایی از حداقل ۲۲ محصول از شرکت‌های مختلف و همچنین ماشین‌آلات راهسازی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط انجمن‌ها و اتحادیه‌های صنفی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه بود.

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته فرصت استثنایی جهت معرفی نرم افزار نگهداری تعمیرات آلکا نسخه لجستیک را فراهم آورد که فعالان این حوزه، قابلیت‌های مختلف این نرم افزار را مشاهده نمایند. 

دموی نرم افزار نگهداری تعمیرات آلکا را رایگان دریافت و بررسی نمایید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *