نشست صمیمی مدیران واحدهای فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با شهردار ارومیه برگزار شد

حضور شرکت سامان در نشست صمیمی مدیران واحدهای فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با شهردار ارومیه 

این نشست به مناسبت دهه فجر و با حضور دکتر مهدی زاده شهردار ارومیه، دکتر نوری نیا رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مدیران واحدهای فناور و دانش بنیان و با هدف آشنایی با توانمندی ها و ظرفیت واحدهای فناور و دانش بنیان فعال در حوزه مدیریت شهری در سالن جلسات شهرداری ارومیه برگزار شد.

ابتداً، دکتر نوری نیا رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کردند: این نشست با هدف آشنایی با توانمندی ها و معرفی محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان که در حوزه مدیریت شهری فعال هستند، برگزار شده است، امیدواریم شرکت های دانش بنیان و فناور با استفاده از ظرفیت و توانایی که در زمینه رفع مشکلات مدیریت شهری دارند به کمک شهرداری آمده و گره ای از کار این عزیزان تلاشگر باز کنند.

شهردار ارومیه نیز ضمن تشکر از بانیان تشکیل این جلسه، اظهار کرد: سیاست های کلان کشوری در خصوص مدیریت شهری نیز در راستای بهره مندی از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و فناور است. ایشان ادامه دادند: استفاده از روش های سنتی در حوزه مدیریت شهری موجب اتلاف سرمایه و هزینه های مضاعف می‌شود. وی افزود:زندگی شهری هر روز پیچیده‌تر و متنوع‌تر از گذشته می‌شود و سیستم مدیریت شهری لاجرم مجبور است که به هنگام شود.

شهردار ارومیه با اشاره به نیازهای متنوعی که صرفا با کارهای یدی و فیزیکی نمی‌توان انجام داد، گفت: شرکت‌های دانش بنیان با علم خود می‌توانند در کنار مدیریت شهری قرار بگیرند. وی در ادامه افزود: در آینده نه چندان دور محصولات شرکت های دانش بنیان وارد سبک زندگی شهری می‌شود.

در ادامه شرکت های دانش بنیان و فناور حاضر در جلسه به ارائه محصولات خود در حوزه مدیریت شهری پرداختند که در نهایت با مساعد شهردار، تفاهم اولیه همکاری‌های مشترک صورت گرفت.

محصولات دانش بنیان شرکت سامان را به رایگان دریافت و بررسی نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *