شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان بر اساس تجربه ای ۶ ساله تاسیس گردید .
این شرکت در راستای بهبود کارآمدی فناوری اطلاعات در موسسات و سازمان ها و با دیدگاه دانش محوری و مشتری مداری، به ارائه خدمات مشاوره و نیز اجرای پروژه های مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات می پردازد.
تولید نرم افزار های تخصصی، اجرای پروژه های نرم افزاری به سفارش مشتری و نیز مشاوره در زمینه فناوری اطلاعات در مشاغل و صنایع مختلف، به ویژه کاربرد فناوری اطلاعات در بخش های مالی ،  سازمان ها و ادارات بزرگ، از اهداف تاسیس این شرکت بشمار می رود و تاکنون نیز توانسته ایم در این راه گام های موثری برداریم.
هم اکنون این شرکت، با در اختیار داشتن چندین محصول نرم افزاری، آمادگی انجام پروژه های نرم افزاری سفارشی برای صنایع مختلف را نیز دارا می باشد.
همچنین این شرکت یکی از شرکت های پیشگام در زمینه طراحی وب سایت می باشد، وب سایت های سفارشی طراحی شده در این شرکت و یا وب سایت های ساخته شده توسط سیستم مدیریت محتوای مایدا و سیستم مدیریت مدرسه هوشمند از توانمندی مناسبی جهت کسب رتبه های بالا در موتور های جستجو برخوردار می باشند.
مجتمع سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان ، علاوه بر تولید نرم افزار و ارائه خدمات مشاوره در زمینه فناوری اطلاعات، در تولید نرم افزار ها و cd ها ی مالتی مدیا دارای تجربه و توانمندی مناسبی می باشد.
محصولات ما دارای گارانتی و پشتیبانی بوده و مشتریان این محصولات ،از خدمات پشتیبانی در تمام هفت روز هفته بهره مند می باشند.

 

screen tagSupport