برنامه تحت وب ماشین آلات
نرم افزار تعمیر و نگهداری CMMS چیست ؟
2018/08/25
سامانه انتخابات آنلاین

سامانه رای گیری آنلاین :

برای نخستین بار برگزاری انتخابات آنلاین بازرسین تعاونی زنبورداران شهرستان ارومیه با سامانه انتخابات آنلاین و به شیوه الکترونیکی برگزار شد.

سامانه رأی‌گیری الکترونیکی :

به گزارش خبرنگار مجله پرورش دهندگان ملکه و زنبور این سامانه رأی‌گیری الکترونیکی برای تعاونی زنبورداران شهرستان ارومیه به پیشنهاد مهدی قاسمی از زنبورداران شهرستان ارومیه و توسط شرکت سازه های اطلاعاتی و ارتباطی سامان طراحی و تولید شده که کارایی و قابلیت خود را در مجمع این تعاونی و انتخاب بازرسی نشان داد.این سامانه رای گیری با اینترنت و شبکه محلی قابلیت کاربرد دارد.

 

جلیل زاده مدیر عامل تعاونی زنبورداران شهرستان ارومیه به خبرنگار ما گفت : این سیستم کار جمع آوری و شمارش آرا را بسیار آسان کرده و صرفه جویی زیادی در وقت هیئت مدیره و اعضای محترم تعاونی دارد . جلیل زاده افزود ۴۰۰ نفر از اعضا در انتخابات حضور داشتند که با کامپیوتر رای خود را دادند و بلافاصله پس از اتمام و رای گیری نتایج اعلام و مورد قبول همه اعضا بود. وی بیان داشت آقای علی شیخ زاده و آیدین بدیعی که هر دو فرهیخته رشته علوم دامی هستند به عنوان بازرسین این تشکل برای مدت یک سال انتخاب شدند

طراحی سامانه انتخابات آنلاین :

مهندس آقانیا مدیر پروژه این سیستم گفت سرعت انتخاب بازرسین در این دوره نیم ساعت به طول انجامید که صرفه جویی خوبی در زمان صورت گرفت، طراح این سیستم تحت وب تصریح کرد : استفاده از این سیستم ساده و تجهیزات ساده ای مانند یک کامپیوتر بارکدخوان و پرینتر نیاز دارد که برای سالها قابلیت به کارگیری در تعاونی‌ها و اتحادیه‌ها دارد. علاوه بر این گزارش گیری در پایان عملیات بسیار ساده و راحت است . وی افزود ابتدا افراد واجد شرایط رای گیری در سیستم  با ارائه کد ملی ثبت می‌شوند و سپس می‌توانند رای خود را از طریق کامپیوتر بدهند. سرعت و دقت شمارش آرا ، آنالیز سریع و شفافیت از مهمترین مزیت‌های این سیستم است . شایان ذکر است این مطلب در تاریخ ۲۵ ۱۰ ۹۸ برگزار و انتخاب بازرسی صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *